Willa Krzeszanica

informacje

Rezerwacja telefoniczna 602 860 808 Twoja opinia
 • pl
 • Dostępność pokoi Rezerwacja online

  Centrum Zakopanego Krupówki

   

  Centrum Zakopanego Krupówki jest jednym z najbardziej zatłoczonych miejsc w kraju, które odwiedzane jest przez  Turystów. 

  Zakopane jest wyjątkowym miastem ze względu na malownicze Tereny odwiedzane jest  przez liczne grono Turystów. Położone w południowej części Polski Podhala na terenach rozciągających się u podnóża Tatr z licznymi polanami. Klimatyczne górskie warunki goszczą w sezonie, ale także poza sezonem wielu Gości z Polski oraz z zagranicy. Główną ulicą Zakopanego, deptakiem licznych Turystów są Krupówki, które odwiedzane są praktycznie przez każdego Turystę. Krupówki mimo, iż są miejscem  zatłoczonym to w ich górnej części rozprzestrzeniają się piękne widoki na Giewont, który jest wizytówką Zakopanego.Ta wizytówka powinna skłonić wszystkich aby częściej pokonywali swoje słabości i zdobywali góry.

  Co najwięcej zastaniemy na Krupówkach : pełno ludzi potykających się o siebie ! 

  Liczne grono Turystów szukających tanich noclegów w Zakopanem pyta o odległość do centrum Krupówek, gdzie niestety nie znajdą  odpoczynku ani żadnego szlaku górskiego. Najbardziej polecam miejsce otoczone widokami panoramy Tatr, a nie tłoku Krupówek pełnych sklepów i potykających się o siebie ludzi. Wybierając się w góry polecam tani nocleg w Zakopanem w spokojnych dzielnicach miasta, gdzie można w otoczeniu przyrody naładować akumulatory przed górskimi wędrówkami, które nas wszystkich tak fascynują.

  Centrum Zakopanego Krupówki nie oferują tak pięknych widoków jak obiekty położone w spokojnych widokowych dzielnicach miasta. Taką dzielnicą jest miedzy innymi Olcza czy Kościelisko.

  Przepłacać za nocleg a i tak wędrujemy cały dzień po szlakach!

  Polecam  każdemu aby pokochał nasze góry i szukał tanich noclegów z panoramą krajobrazów. W góry jedziemy się zrelaksować i wzmocnić zarówno fizycznie jak i psychicznie .

  Granaty

  Odcinek Orlej Perci:  Skrajny Granat -Zadni Granat

  Szlak na Kasprowy Wierch

  Kasprowy Wierch jest jednym z najpopularniejszych szczytów w Polskich

  Dolina Białego

  Biały potok
  wąwóz skał