Willa Krzeszanica

informacje

Rezerwacja telefoniczna 602 860 808 Twoja opinia
 • pl
 • Dostępność pokoi Rezerwacja online

  Willa Krzesanica Najlepsze Pokoje i Tanie Noclegi Zakopane REGULAMIN

  UWAGA: Telefon do rezerwacji 602 860 808  

  NUMER KONTA DO REZERWACJI proszę nie wpłacać bez rezerwacji i ustalonych terminów.

  Bank  ING w Zakopanem:
  Agnieszka Galica Wypożyczalnia, Noclegi
  ul. Stachonie 30a
  34-500 Zakopane
  85 1050 1474 1000 0092 4721 1775

  BLIK na telefon 602860808

  nip 736-154-44-00

  Tanie noclegi oferujemy w okazyjnych pakietach cenowych w  Zakopanem nasza Willa Krzesanica to idealny pobyt wypoczynkowy każdą porą roku w komfortowych pokojach lub Standard!

  Willa Krzesanica to idealne miejsce oferujące tanie noclegi Zakopanem . Nasza Willa oferuje komfortowe i standardowe pokoje gościnne, które subtelnie łączą nowoczesność z klasycznymi detalami stylu góralskiego. Naszym gościom poza malowniczymi widokami na Zakopane i Tatry polecamy najlepsze pakiety pobytowe. Wybierając nasze tanie noclegi korzystasz  z okazji mając bardzo dobre warunki w pokojach Willi Krzesanica. Nasz nowy Obiekt korzystnie góruje na niskich cenach i czystymi pokojami !

  willa-krzesanica

  Nasza Okolica Olcza dla spragnionych odpoczynku w górach : …z dala od ulicznego zgiełku…

  Zapraszamy w  malownicze miejsce Zakopanego, które sprzyja wypoczynkowi wśród widoków na panoramę Tatr i malowniczych łąk. Polecamy piesze wędrówki po szlakach Tatrzańskich.

  Lokalizacja naszego Obiektu jest idealnie usytuowana w mało zabudowanym terenie a zarazem blisko centrum. Położenie Willi pozwala na szybki dojazd samochodem lub busem do szlaków turystycznych i centrum Krupówek dzielnicą Olcza.

  Noclegi w naszych pokojach i otoczeniu górskiej przyrody wiosenną porą.

  Spacery wśród Tatrzańskich szlaków budzą się nie tylko w Dolinie Chochołowskiej ale w dostępnych pokojach prosto z balkonów Willi Krzesanica. Zachęcamy Gości na odpoczynek i relaks widokiem. Nasze pokoje gościnne posiadają szerokie widokowe balkony sprzyjające Turystom z Polski.

   

  Wakacje w Zakopanem!

  Zachęcamy Turystów na wyprawy wśród klimatów Tatrzańskich w dużym wyborze szlaków w otoczeniu barw kolorów. Zakopane wita grono Turystów wędrujących i zdobywających szczyty Tatr, które są przerażająco piękne i niebezpieczne.

  Pokoje w Zakopanem w okresie zimowym!

  Zimowa Stolica Tatr zachęca wszystkich narciarzy na szusowanie po stokach narciarskich w Zakopanem i okolicach. W okresie zimowym oferujemy wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego. Blisko Willi znajduje się stok Harenda, i Ugory z zachęcającymi widokami panoramy Tatr które wciągają wzrok Turystów.
  W okresie zimowym zabezpieczyć się w nowe opony zimowe czy łańcuchy niezbędne w śnieżne dni.

  Jesienna regeneracja  w Zakopanem!

  Czas regeneracji w jesienne wędrówki w Zakopanem gdzie właśnie ten okres  jest najlepszym na odpoczynek i największą barwę kolorów naszych Gór. Odpoczywając jesienią w Zakopanem unikniesz tłoku Turystów na szlakach zyskując większą możliwość zdobywania gór.

  Tanie noclegi i najlepsze nasze zalety w Willi Krzesanica

   • Wszystkie pokoje z łazienkami i balkonami
   • Rezerwacje potwierdzone e-mailem.

  Najgorsze nasze wady:

  • Cisza Nocna ,
  • Płatność z góry za noclegi,
  • Zwierzęta nie są akceptowane.
  • Nasza Willa oferuje dostępne usługi dla Gości Willi:
   • Wypożyczalnie nart i snowboard w cenie 25 zł osoba.

  Rezerwacja on-line : wolne pokoje 

  Każda dokonana rezerwacja przez naszą stronę jest automatycznie odnotowana w grafiku Willi Krzesanica.

  Dokonując rezerwacji wybieramy typ pokoju, cena zależna od ilości osób wynajmujących pokój.

  Rezerwacja  pokoi Standard :Pokoje wykończone w drewnie jasne  i ciepłe, wyposażone są w łazienkę i balkon. 

  Dostępne typy pokoi:

   • Mały Pokój Standard 2 osobowy z łazienka i balkonem. Pokoje ustawiamy losowo.
   • Pokój 2/3 osobowy  z łazienką i balkonem
   • Duży Pokój 2/3/4/5 osobowy z aneksem , łazienką i balkonem.

   

   

  Dziękujemy wszystkim Gościom którzy korzystali z naszych usług w Willi Krzesanica za wybór i zaufanie. Jednocześnie pragniemy gorąco zaprosić nowych Turystów do skorzystania z proponowanych ofert kwater prywatnych.

  Przepraszamy wszystkich dla których nasz Obiekt nie odpowiadał.

  Zapraszamy do Zakopanego prze cały rok na udany wypoczynek wakacyjny, ferie, Święta, weekendy !

  Willa Krzesanica : nasza działalność od 2010 roku

  Wypożyczalnia- Noclegi Agnieszka Galica

  ul.Stachonie 30 a

  34-500 Zakopane

  nip 736-154-44-00DSCN0020

  Regulamin Obiektu Willa Krzesanica:

  Regulamin obejmuje wszystkich Gości przebywających w Obiekcie Willa Krzesanica jest częścią umowy do której dochodzi w momencie wpłacenia bezzwrotnego zadatku za rezerwację.Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w Willi Krzesanica. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego wypoczynku:

  1. Doba Hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 10:00 następnego dnia.
  2. Zapłata za noclegi jest przy zameldowaniu płatna z góry.
  3. Na terenie Obiektu obowiązuje Cisza Nocna, zakłócanie Ciszy Nocnej skutkuje natychmiastowym opuszczeniem Obiektu bez zwrotu za wykupione noclegi.
  4. Wpłacony zadatek od 50% do 100% jest bezzwrotny.
  5. Woda ciepła od 6:00 do 24:00
  6. Najmujący nie może przekazywać pokoju innym osobom nawet jeżeli pozostała doba za którą uiścił zapłatę.
  7. W pokoju przebywać może określona ilość osób potwierdzająca przy dokonanej rezerwacji, kolejne osoby muszą opuścić Obiekt lub zapłacić za pełna dobę . Jeżeli w Obiekcie znajdować się będą więcej niż wykupiona ilość osób bez powiadamiania Obiektu zmuszony zostanie zapłacić za Osoby przebywające w Obiekcie a także za łamanie regulaminu opuszczenie Obiektu przez osobę zameldowaną w pokoju bez zwrotu za wykupione noclegi.
  8. Na terenie Obiektu zakaz używania narkotyków, dopalaczy itp.
  9. Obiekt nie przystosowany dla dzieci np.balkony, kwiaty
  10. W Obiekcie obowiązuje zakaz palenia tytoniu  ustawa  Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. Nr 81, poz. 529) , za złamanie przepisu zostanie nałożona kara 1000 zł za generalne odświeżanie pokoju.
  11. Gość wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) dla potrzeb niezbędnych do realizacji pobytu Gościa.
  12. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za wniesione czy skradzione rzeczy na terenie Obiektu.
  13. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabronione jest używanie w pokojach i innych pomieszczeniach grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych, nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.
  14. Po zakończeniu pobytu Goście zobowiązani są zwrócić pokój wraz z jego wyposażeniem w stanie niepogorszonym.
  15. W przypadku wyrządzenia szkody Gość hotelowy musi niezwłocznie powiadomić o tym fakcie recepcję, ponosi też pełną materialną odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia elementów wyposażenia hotelu powstałe z jego winy, jak również z winy odwiedzających go osób.
  16. Gość w trakcie pobytu nie powinien zakłócać spokoju pobytu innych Gości. Niewłaściwe zachowanie w trakcie pobytu może spowodować odmówienie dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę wraz z koniecznością uregulowania zobowiązania finansowego za cały zarezerwowany pobyt.
  17. W przypadku wcześniejszych rezygnacji z pobytu przez Gości opłata nie podlega zwrotowi.
   • Potwierdzona Rezerwacja i następnie nie wykorzystanie całości pobytu zgodnie z rezerwacją obciąża Gościa w 100% wartości całej usługi lub ustalona wpłata z Willa Krzesanica .
   • Przedpłata na rezerwację jest bezzwrotna – .
   • Niestawienie się Gościa w ośrodku do godz 22.00 jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu, jeżeli Gość wcześniej nie powiadomił właścicieli obiektu że przyjedzie w nocy. Po godzinie 22:00 wysyłamy pin do drzwi i zostawiamy klucze.
   • Bon jako  zadatek za rezerwację jest bezzwrotny.
  18. Przedłużanie noclegu nie zawsze jest możliwe.
  19. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań personelu obiektu, uregulowania należności za dotychczasowe świadczenia oraz do zapłaty za ewentualnie poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia terenu hotelu.
  20. Na terenie Obiektu znajduje się parking  niestrzeżony.
  21. Zwierzęta nie są akceptowane.

  PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

  Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rezerwacji, wyjaśnienia okoliczności ewentualnego naruszenia Regulaminu lub obowiązujących przepisów prawa, oraz rozpatrywania ewentualnych reklamacji.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że :

  Administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rezerwacji w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa powszechnie obowiązującego, jest Wypożyczalnia Noclegi Agnieszka Galica ul. Stachonie 30A Zakopane 34-500

  Podmiotem przetwarzającym dane osobowe jest system rezerwacji online Hotres.pl, który należy do firmy LEMONPIXEL.pl Roman Korczyński z siedzibą w Jeleniej Górze 58-570 ul. Młyńska 12A nazywany dalej Hotres.pl

  Dane osobowe

  1. Na potrzeby procesu rezerwacji / wystawienia dokumentu sprzedaży pobierane są dane osobowe Gościa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu rezerwacji.
    
  2. Gość posiada prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania.
  3. Opcjonalna zgoda Gościa na przetwarzanie danych w celach marketingowych wymaga zaznaczenia odpowiedniego pola typu ‘checkbox’ w procesie rezerwacji.

   Zgoda ta może być cofnięta poprzez przesłanie odpowiedniej wiadomości na
   adres e-mail : info@zakopane-krzesanica.pl.
    
  4. Szczegółowe cele i zakres przetwarzania danych osobowych w systemie Hotres określone są w załączniku.
    

  Zobowiązania Administratora

  1. Administrator zapewnia, że dane osobowe Gościa nie są udostępniane osobom trzecim i w tym zakresie podejmie niezbędne środki i zapewni wykorzystanie swojej wiedzy i doświadczenia w celu realizacji przedmiotowego zapewnienia.
    
  2. Administrator zachowuje prawo udostępnienia danych osobowych podmiotom upoważnionym (Podprocesorzy) oraz w przypadkach przewidzianych przepisami prawa powszechnie obowiązującego. W szczególności dotyczy to podmiotów jakich jak : systemy realizujące płatności online oraz oprogramowanie recepcji.
    
  3. Administrator zobowiązany jest do dotrzymania tajemnicy i poufności informacji uzyskanych w celu realizacji procesu rezerwacji. Podjęte zobowiązanie pozostaje w mocy przez czas nieokreślony.

    

  Zobowiązania Hotres.pl

  1. Hotres.pl jako Podmiot przetwarzający dane osobowe Gościa, zapewnia wdrożenie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych, oraz dodatkowych zabezpieczeń informatycznych, opierających się na sprawdzonych serwerach i systemach służących do przetwarzania danych osobowych w usługach świadczonych drogą elektroniczną.
    
  2. Hotres.pl oświadcza, że systemy informatyczne wykorzystywane do przetwarzania danych osobowych spełniają wymogi obowiązujących przepisów prawa, w szczególności chronione są w stopniu wysokim w rozumieniu rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informacyjne służące do przetwarzania danych osobowych.
    
  3. Podwykonawcy i pracownicy Hotres.pl zostaną należycie umocowani do przetwarzania danych osobowych w związku z realizacją procesu rezerwacji, na co Administrator oraz Gość wyrażają zgodę.
    
  4. W celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa w przechowywaniu danych osobowych zgodnych z wymogami RODO, Hotres.pl zobowiązany się do:
   1. szyfrowania oraz anonimizacji transmisji danych osobowych
     
   2. ciągłego zapewnienia poufności, integralności, dostępności i odporności systemów i usług przetwarzania
     
   3. zdolności do szybkiego przywrócenia dostępności danych osobowych i dostępu do nich w razie incydentu fizycznego lub technicznego
     
   4. regularnego testowania, mierzenia i oceniania skuteczności środków technicznych i organizacyjnych mających zapewnić bezpieczeństwo przetwarzania danych.

  Postanowienia końcowe

  Administrator jest uprawniony do wprowadzenia zmian w postanowieniach Regulaminu w każdym czasie i zależnie od własnej decyzji. W szczególności, może dokonać zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku:

  1. konieczności dostosowania Regulaminu do przepisów bezwzględnie obowiązujących lub do zmian przepisów prawa mających wpływ na treść Regulaminu;
    
  2. konieczności dostosowania Regulaminu do zalecenia, interpretacji, orzeczenia, postanowienia lub decyzji organu władzy publicznej lub orzeczenia sądowego, mającego wpływ na treść Regulaminu;
    
  3. rozbudowy lub zmiany funkcjonalności Hotres.pl;

  WILLA KRZESANICA UZYSKAŁA POMOC Z TARCZY 2.0 :1,0

  PRZĘDSIEBIORCA UZYSKAŁ SUBWECJĘ FINANSOWĄ W RAMACH PROGRAMU RZĄDOWEGO ,, TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM” UDZIELONĄ PRZEZ PFR S.A.